Raudondvario pilies dvare – Galerijos „Aukso pjūvis“ meno kūrinių kolekcija

Lapkričio 7 2018

Ekspozicijoje pristatomi autoriai: Adomas Galdikas, Filomena Ušinskaitė, Stasys Jusionis, Algirdas Pakeliūnas, Aldona Gustas, Vytautas Kasiulis, Antanas Rūkštelė, Pranas Domšaitis, Silvestras Džiaukštas, Eleonora Ivaškaitė ir Česlovas Janušas.

Galerija „Aukso pjūvis“, įsikūrusi Kaune, Verslo lyderių centre (greta Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus), veikia nuo 2005 metų. Atvirose verslo centro erdvėse nuolat rengiamos personalinės ir jungtinės šiuolaikinių lietuvių bei užsienio menininkų kūrybos parodos. Per metus galerija surengia apie 50 profesionalių autorių tapybos, grafikos, fotografijos, juvelyrikos, tekstilės, stiklo meno ir keramikos parodų Lietuvoje ir užsienyje.

Galerijos veiklos kryptys – reprezentuoti ir puoselėti klasikinės lietuvių dailės tradicijas, rodyti šiuolaikinio vaizduojamojo meno įvairovę. Rengdami parodas, siekiame supažindinti visuomenę su Lietuvos dailės aktualijomis, su jau pripažintų profesionalų ir jaunų talentingų dailininkų kūryba, siekiame ugdyti ir lavinti lankytojo meninį skonį, plėsti jo akiratį. Rengiamos parodos gausiai anonsuojamos žiniasklaidoje, sulaukia atgarsių spaudoje, televizijoje bei radijo laidose.

Galerija užsiima ne tik parodine veikla, bet ir meno kūrinių pardavimu. Čia galima įsigyti profesionalių menininkų sukurtų tapybos, grafikos, skulptūros, keramikos, juvelyrikos, tekstilės, meninio stiklo darbų. Konsultuojame privačius kolekcionierius ir įmones, norinčias investuoti į meną ir formuoti nuosavas kolekcijas, padedame surasti ir įsigyti ieškomų autorių kūrinius. Bendradarbiaudami su žinomais Lietuvos architektais ir dizaineriais, profesionaliai parenkame meno kūrinius privatiems ir visuomeniniams interjerams.

 

Paroda veiks iki gruodžio 2 dienos.

Maloniai kviečiame.

 

Galerijos „Aukso pjūvis“ darbo laikas: I-V 10-18 val.

Tel. 8 37 752750, 8 687 80276, 8 686 20716

El. paštas: [email protected]

www.auksopjuvis.lt

https://www.facebook.com/auksopjuvis

grįžti į naujienų sąrašą