Galerija „Aukso pjūvis“ pristato: Gelgaudiškio dvare - Dalios Stalauskienės kūrinių paroda „Laiko ataudai“

Liepos 28 2016

Nuo šių metų liepos 29 d. Gelgaudiškio dvare (adresas: Parko g. 5, Gelgaudiškis, Šakių rajonas) eksponuojama dailininkės Dalios Stalauskienės kūrinių paroda „Laiko ataudai“.

D. Stalauskienė gimė Paežerio kaime, Šilalės rajone. Studijavo Šiaulių pedagoginiame institute. Šiuo metu gyvena Molėtuose. Autorė kuria piešinius ant stiklo, popieriaus karpinius, atvirukus, ekslibrisus, tapo ant šilko, dekoruoja indus. Taip pat dalyvauja įvairiose parodose, pleneruose Lietuvoje ir užsienyje. Dailininkės karpiniais iliustruotos kelios poezijos ir pasakų knygelės, kūriniai publikuojami  periodinėje spaudoje, parodų kataloguose.

Nuo 2003 m. dailininkė kuria autorine technika, kurią vadina piešiniais ant stiklo. Itin spalvinguose darbuose vyrauja gamtos motyvai, simbolika, mitologiniai vaizdiniai, kuriuos autorė komponuoja apgalvotai arba, kaip pati teigia – intuityviai, „lengva ranka“.

„Neseniai suėjo dešimtmetis, kai piešiu ant stiklo. Tai maži ir kuklūs mano sielos langai, kuriuos aplinkiniams atveriu retoje parodoje ar internetinėje erdvėje. Juose nėra „blogo oro“, tai - pasaulis, kokį norėčiau ne tik atverti, bet ir dovanoti kitiems kartu su pilnatve, kurioje gyvenu pati“, apie savo kūrybą sako Dalia Stalauskienė.

 

Paroda pratęsiama iki rugsėjo 15 d.

Maloniai kviečiame.

Parodą rengia galerija „Aukso pjūvis“.

Galerijos „Aukso pjūvis“ darbo laikas: I-V 10-18 val.

Tel. 8 37 752750, 8 687 80276, 8 686 20716

El. paštas: auksopjuvis@gmail.com

www.auksopjuvis.lt             

Dalia Stalauskienė. Daug yr margų skrynelių II.

grįžti į naujienų sąrašą