Pristatymo būdai

NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE!

Jūsų užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus apmokėjimą už užsakytas prekes, t. y. visą "Aukso pjūvio" žinutėje-patvirtinime nurodytą sumą įskaičius į "Aukso pjūvio" banko sąskaitą, nebent yra pasirinktas atsiskaitymas grynaisiais pinigais pristatymo metu.

Jūsų užsakymas yra išsiunčiamas per dvi darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo gavimo. Jūs galite atšaukti užsakymą iki jo išsiuntimo informuodami mus telefonu arba el. paštu. Tokiu atveju Jums bus grąžinta sumokėta suma, atskaičius iš jos administravimo mokestį.

Kiekvieno įsigyto kūrinio pristatymo detales, klientui pageidaujant galime suderinti ir  individualiai, telefonu arba el. paštu. Įsigytus kūrinius pristatome nemokamai visoje Lietuvoje: atvešime patys arba išsiųsime per siuntų tarnybą. Siuntimo išlaidas apmokėsime mes. 

Jei Jums patiko kuris nors iš mūsų svetainėje esančių kūrinių ir norite prieš jį įsigydami pamatyti "gyvai", kviečiame aplankyti galeriją. Klientui pageidaujant, patikusį kūrinį apžiūrėjimui galime atvežti ir tiesiai į namus, tik reikėtų prieš tai susitarti telefonu.